Žárlivá manželka ukousla manželovi tetování z těla

Dagmar B. nanáviděla to velké červené srdíčko vytetované na manželově paži a rozhodla se, že se ho jednou provždy zbaví – ukousla ho a vyplivla.

Rozlobená temperamentní žena z ostravska říká, že tetování bylo jméno bývalé přítelkyně jejího manžela v červeném srdíčku. Rozčilovalo jí to, kdykoli ho spatřila. Dívala jsem se na tu zpropadenou věc od té doby, co jsme se před pěti lety vzali, říká otrávená třicetiosmiletá dispečerka nákladních automobilů. Připadalo mi, jako by ji všude bral s sebou, i když jsme si vyšli my dva jen spolu. A když jsme se chystali večer k milování, měla jsem pocit, že jsme v posteli tři. Přísahám, že jen žena vydrží tolik.

Ke krvavému incidentu došlo, když se čtyřicetiletý Martin B. vrátil domů z popíjení s kamarády v baru. Jen jsem vešel a praštilo to se mnou, řekl ještě omámený stokilový bývalý aktivní sportovec. Další věc, kterou si pamatuji, bylo že jsem se probral kvůli hrozné bolesti na ruce a viděl jsem Dášu vztekle přežvykovat jako velkou hladovou krysu. Bolelo to jako čert a všude byla spousta krve.

Zvláštní na tom bylo, že jsem měl tetování šest let. Nikdy jsem na ně nemyslel. Ani jsem Dášu neznal, když jsem si ho nechal udělat. To jsem se jedné noci opil a rozhodl se, že ukážu své dívce Renatě, jak moc o ni stojím. Tak jsem si nechal vytetovat její jméno na paži. Za pár měsíců na to jsme se rozešli a od té doby jsem na ni ani nevzpomněl.

Po tomto incidentu se Martin sám odvezl do městské nemocnice. Tam mu ránu zašili a dali mu protitetanovou injekci. Byla to ta nejpodivnější rána jakou jsem kdy ošetřoval, říká lékař, který ho dával dohromady. Přísahám, že ta ženská musí být napůl žralok. Ale Dagmar odmítá jeho poznámku. Nejsem žádný žralok, řekla. Byla jsem jen šílená vzteky. Lidé mají mimořádnou sílu, když zešílí. Městská policie chtěla ženu zadržet, ale Martin odmítl podat žalobu. Kecy, říká udělaný tirák s úsměvem. Potřebovala jen trochu popustit páru, Věděl jsem, že je to pěkně divoká kočka, když jsem si ji bral. Všechno udělala jen proto, aby mi dala najevo, jak moc o mne stojí.