Kde všude může být balkón. Jsou různé typy balkónů a můžete mít jeden takový i u vás doma. Například jsou balkóny u panelových domů, které mohou být různé. Ovšem v dnešní době se převážně dává přednost lodžiím. Jsou to betonové velké podpůrné desky, které se jednoduše zapasují do sebe a vytvoří podstatně velký typ balkónu. Jako opěrný bod na čelní straně si pak můžete vybrat mezi tvrzeným sklem, kovovými tyčemi, kovovou celistvou deskou nebo betonovým základem, jak je po stranách balkónu. Jsou různé varianty provedení. Staršími verzemi jsou pak závěsné balkóny, které se už moc nevidí, ale taky mohou být. Jedná se typ balkónů, které byli podstatně menší než lodžie, ale taky se využívali.

zábradlí na balkon

Plnili stejné poslaní. Jejich čelní strana měla možnost stejného provedení, jako lodžie, ale bez betonového provedení. Betonem byli vylité jen podlahy. Pak jsou tu balkóny u domů, které můžete mít v podstatě podobné jako na panelákových domech. Na domech už můžete mít různé zábradlí. Může to být nerezové provedení s okrasnými prvky nebo to může být tvrzené pevné sklo a to ve variantách průhledné, kdy vám na balkón bude doléhat nejvíce světla nebo polopropustné, kdy se intenzita světla zmenší nebo naprosto zakalené, které bude házet jen stín a světlo vám nepropustí.

zábradlí na balkon

Všechny varianty jsou možné u skleněného provedení a to jsme se ještě nezmínili o malovaných sklech, kdy můžete mít na sklech různé obrazce. Dále to může být udělané dřevěné zábradlí na balkón Kmkdesign, které budete muset během let ošetřovat a rozhodně vám nevydrží tak dlouho jako skleněné nebo kovové. V poslední variantě, ale ne v poslední volbě, můžete vybírat ze zábradlí, které je udělané na míru od uměleckých kovářů. Nebude to úplný ochranářský zázrak, ale zato vám to dodá styl, eleganci a majestátnost. Máte zkušenosti s některým zmíněným zábradlím na balkóně?