Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležitou roli hraje prostředí, kde se milujete? Většinou se sexuální akt odehrává v ložnici, je to celkem pochopitelné, protože právě tam je největší pohodlí měkkého lůžka, širokého a prostorného. Velmi snadno tu lze docílit i vícečetných orgasmů, ale ne vždy je ložnice ideálním místem, kde se daří dobré erekci. Víte o tom, že o pokles erekce a následné problémy v sexu se může postarat i nevhodně navržená ložnice? Jistě, že největší podíl na této destrukční činnosti mají stres a špatný jídelníček či alkohol a kouření, a že se proto vyplatí nehledat, kde koupit Viagru, ale spíše nakupovat přírodní léky na zvýšení testosteronu, ovšem alespoň za zamyšlení tento podnět stojí.

obraz s jelenem

Raději méně, než více – nedělejte si z ložnice skladiště. Čím více věcí, tím více energie vám budou odebírat z vaší aury. Budete špatně spát a milování také nebude žádná sláva. Uvažujete-li do ložnice namontovat vestavěnou skříň, umístěte ji raději do předsíně.

Barva malby – ideální ložnici na sex si lze představit jako místnost téměř nezařízenou, jen s postelí a nočními stolky, ovšem vymalovanou v krásných pastelových tónech. Vaše oblíbená barva se pak promítne do kvality vašeho vztahu, ale pozor na šedou, černou a tmavé barvy (hnědou, modrou, zelenou), které spíše navozují deprese.

moderní ložnice

Obrazy – pamatujete se na filmovou trilogii Zdeňka Trošky „Slunce, seno …“? V jednom z dílů se tam objeví záběr do ložnice Škopkových, kde jim nad hlavami visí obraz s jelenem. Nic proti jelenům a přírodní motivům, ale nebylo by lepší, když v misionářské poloze máte před sebou ženské tělo v celé kráse, upínat pozornost přímo na něj? Jakékoli obrazy a podobné dekorace svádí mířit pohledem na ně, a to vám pak zbytečně kazí celou atmosféru. Pořiďte si do ložnice raději jen několik rostlin či květin a postavte je dále http://happyfly.cz/levne-letenky-s-wizzair-z-budapesti-podgorice-dale-autobusem-budvy-za-749-kc/ od zorného úhlu, z polohy při milování.