Některé ženy si po dětech myslí, že už třeba nikdy nebudou za sexy ženu, ale opak je pravdou, samozřejmě je třeba stárnout s grácií, ale hodně žen má mindráky ze svých povadlých prsou, proto se pak začnou vyhýbat některém kouskům oblečení, které je třeba například nějak nevhodně obepínají nebo mají špatný typ dekoltu, který jejich poprsí nelichotí. V takových případech jdou takové kousky bohužel do koše a je to veliká škoda. Pokud se mezi takové také řadíte, nezoufejte, dnešní moderní doba dokáže pomoci se všemi možnými svízeli, takže může pomoci i vám v této oblasti, stačí jenom vědět, co můžete použít. Určitě to znáte, někdy jste si chtěla koupit top bez ramínek nebo top s odhalenými zády, ale jakmile jste si vzpomněla, že byste pod něj doma nenašla žádnou vhodnou podprsenku, umístila jste top v obchodě zase zpátky pěkně na ramínko a vrátila tam, kam patřil.

halenka

Pokud jste ještě neslyšela o zázraku jménem lepící podprsenka, nyní vám ho s radostí představujeme. Jedná se o přilnavý proužek látky, kterým si vytvoříte takový dekolt, který jste možná ani nikdy neměla. Dáte si totiž vaše prsa do takové pozice, která se vám zrovna hodí pro dané oblečení. Zafixujete si je tam, kam potřebujete.

top

Ustřihnete si kus a pak už jenom tvoříte. Takže šaty s odhalenými zády nebo dekoltem jsou vaše! Už je nemusíte nechávat v obchodě. Jedná se o značku Lifties, kterou vám dnes představujeme a můžete si jejich neviditelné podprsenky objednat v béžové, bílé nebo černé barvě, prostě podle toho, pod co si jí budete brát. Zvedněte si poprsí i vaše sebevědomí jedním nákupem! Perfektní podpora, která vás nezklame a nikam se nehne. Prodyšná, takže se v ní nebudete potit. A na plesovou sezónu budete připravená do detailu. Ať už máte jakýkoliv tvar poprsí, se vším se dají dělat zázraky. Ještě si můžete pořídit oboustrannou lepící pásku, kterou přichytíte váš výstřih, aby se nic nikam nehnulo.