Pomstychtivá manželka zachází se svým manželem jako se psem

Atlanta, USA – Panovačná manželka Lucy Andersonová byla uražená, když se její manžel choval jako pes – spal totiž s jejich sousedkou – a potrestala ho tedy tak, že s ním začala jednat jako se psem.

Tato blonďatá semetrika přinutila svého nešťastného manžela Johna aby celý rok spal v boudě s jejich bull mastiffem. Podávala mu jídlo a vodu v miskách pro psa a tloukla ho stočenými novinami po zádech, kdykoli ji rozčílil. John se začal chovat jako zvíře, když se zapletl s tou odpornou dvounohou fenou, rozčilovala se stále ještě rozlobená Lucy. Teď dostává přesně to co si zaslouží. Je to neuvěřitelné, ale nešťastný John bez výhrad souhlasí se svým tvrdým trestem.

Není pochyb o tom, že jsem Lucy ošklivě ublížil. A jsem ochotný udělat cokoli, abych to odčinil, říká kající se manžel. Podivný příběh manželství s takovým psím koncem začal v lednu, když Lucy přistihla svého manžela elektrikáře vyvádět ve svém voze se sousedkou, hezkou mladou rozvernou ženou. Lucy se vytočila, vzpomíná John (38). Začala mi nadávat jak jsem špatný člověk – a pak mě nepustila do domu. Musel jsem spát celou noc na verandě.

Příštího rána vyšla ven a řekla svému chybujícímu manželovi, že mu odpustí bude-li ochoten žít jeden rok jako pes. Nejprve jsem si myslel, že to rozhodně neudělám vzpomíná on. Ale uvědomil jsem si, jak moc Lucy miluji, a tak jsem souhlasil. Od té doby je John v psí boudě doslova. V zaměstnání běží jeho život normálně, ale doma je to něco úplně jiného. John jí psí jídlo společně s jejich mazlíčkem Brunem – a je vždy obsluhován jako druhý. A místo používání koupelny ve svém pohodlném domě musí skotačit a dělat svou potřebu na velkém dvoře. John se nemůže dočkat dalšího ledna, kdy jeho jednoroční trest vyprší. Ale sousedé manželské dvojice říkaji, že by měl skončit už teď. Lucy je cvok, vysvětluje jeden. A John je slaboch, že trpí její bláznivé rozmary.