Díky vzniku nové webové platformy zajišťující propojení vlastníků volných nemovitostí s cestovateli můžete vydělat nemalé peníze. Tento trend přišel nově s tzv. sdílenou ekonomikou a způsobil nemalou proměnu v cestovním ruchu. Tato forma dojednávání přenocování turistů u soukromých majitelů je v současnosti na výši a doznala rapidního růstu a zájmu turistů, který již zajistil přívětivý příjem řadě vlastníků s nevyužitou nemovitostí.
balíčky bankovek

Zájem Vám bude hrát do karet

 Jak jsme již nastínili, řada statistik a spokojených vlastníků bytů a domů, kteří takto někoho ve svém bytě či domě ubytovali, dokládá, že zájem o tuto službu v cestovním ruchu stále roste, a to také v České republice. Zejména v Praze byl zaznamenán už v minulých obdobích rapidní nárůst zájmu o takové ubytování, obdobně jako v oblíbených horských lokalitách či lázeňských oblastech. Zájem stále neklesá, i když konkurence se pochopitelně navyšuje. Máte-li volnou nemovitost, neváhejte a informujte se přímo u zprostředkovávajících agentur. Rozhodně se to stále vyplatí.
podání ruky

Získáte super pasivní příjem

 Chvilkové pronajmutí se tak stalo příležitostí pro investici řady agentur i Váš výdělek. Výhodou je, že agentury nabízejí i úklid prostor po Vaše hosty, všechno zařídí a vy tak nabýváte jen pasivní příjem z pohodlí Vašeho domova. Je to ideální možnost, jak využít Vaši neobývanou nemovitost a odbourat přitom poplatky, které jste třeba doposud za ní museli měsíčně vydávat (např. hypotéka). Postup se přitom není těžký. Můžete oslovit i ubytovací portály jako např. VRBO a Airbnb, které se starají turistům o nabídku takové formy ubytování v soukromí. Dohody se zprostředkovateli těchto služeb jsou podle aktuálních smluv pro majitele nemovitostí značně výhodné.
 Neobývané zařízené nemovitosti můžete tedy začít brát jako Vaši budoucí investici, která rozhodně za přípravu bytu před příjezdem turistů či případně drobné úpravy na domě či bytě za to rozhodně stojí.