Jsme Pulo (Pure Love) a jsme e-shop, který vám nabízí nejrůznější kosmetické produkty nejvyšší kvality, a to ve velice výhodných cenách. Pokud byste chtěli se něco zajímavého dozvědět o naší kosmetice nebo zjistit nějaké praktické a skvělé lifestylové tipy, tak vám také rozhodně doporučujeme náš blog.

Mějte řasy jako modelka

Mezi nejvíc oblíbené produkty patří sérum pro růst řas a obočí značky PHB. Jedná se o ručně míchanou směs čistě přírodních rostlinných látek, které povzbudí kořínky chloupků. Pokud si děláte starosti, že by to mohlo u vás způsobit nějaké podráždění, tak nemusíte, jelikož sérum je také vhodné pro citlivé oči a pokožku. Tato skvělá podpora růstu řas a obočí slouží zároveň také jako regenerační přípravek. Hlavními aktivními složkami jsou: extrakt z quinoy, ricinový a arganový olej, biotin a kofein. Doporučujeme toto sérum používat ráno a nechat ho 5 minut uschnout, než se začnete líčit.

Další naprosto revoluční položkou na našem e-shopu jsou laky na nehty firmy Little Ondine, které sice nejsou 100% přírodní, ale jedná se o to nejšetrnější složení, jaké pravděpodobně najdete. Neobsahuje vůbec toluen, formaldehyd, butylacetát, dibutylftalát a kafr, ba nopak se hlavně skládá z vody a pryskyřice. Nebudete k němu vůbec potřebovat jakýkoliv odlakovač! Stačí, když si ho jednoduše sloupnete pod vodou. Tento úžasný produkt najdete u nás v 7 barevných variantách: Sweet Peach, Starstruck, Red Red Wine, Obsession, Courtesan, Chai Latte a Back to Black.

Skvělé a přírodní laky na nehty

Nabízíme vám také úplně přírodní metodu bělení zubů, která je pro naprosto bezpečná – dokonce i posiluje zubní sklovinu. CharWhite naneste na vlhký kartáček stejně, jak to děláte se zubní pastou a potom si umyjte zuby po dobu 2-4 minut. Jedno balení by vám mělo vystačit na 150 použití. První výsledky se dostaví po 10-12 dnech.

Pokud máte zájem o naše další přírodní produkty, tak se podívejte na náš e-shop a v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.