Musím říct, že výroba schodiště není opravdu jednoduchá. A to jsem si myslela, že výroba našeho schodiště bude opravdu jednoduchá. Protože bydlíme ve dvoupatrovém domě, tak jsme taky samozřejmě chtěli nějaké schodiště. A nevěděli jsme, že jeho výroba bude tak složitá. Protože se ze začátku jsem si řekla, že bychom si mohli shodit tě vyrobit sami. Jistě máme doma nějaké palubky, které by se hodily na schodiště. Jenomže jak jsem zjistila, není to žádná hračka. Byla jsem docela taky hodně zklamaná, když mi můj přítel řekl, že žádné schody dělat nebude, protože výroba schodiště je prý na něj složitá a on to vůbec neumí. Musela jsem se docela smát. Protože můj přítel říkal, že všechno umí a že je vševěd. Proto jsem se divila, že neumí přítel třeba udělat schodiště. Jenže výroba schodiště to není jenom o tom, že si udělá nějaký pěkný design.

Některé schodiště je luxusní a netradiční.

A tak koukala jsem se na internet a dozvěděla jsem se, že výroba schodiště je docela hodně náročná. A tak jsem si řekla, že si raději na to pozveme s přítelem nějaké odborníky. A byla jsem velmi ráda, když s tím přítel souhlasil, protože já ani můj přítel se v tom nevyznáme. Tak bude opravdu lepší, když se pozveme odborníky. A pozvala jsem si takové odborníky, kteří mají opravdu skvělé recenze.

Schodiště musí být kvalitní.

Nechceme totiž někoho, kdo se v tom nevyzná. Protože výroba schodiště je asi na delší dobu. Můj přítel řekl, že to bude trvat tak asi týden. Ale mě to nevadí. Já nikam nespěchám. A budu ráda, když výroba schodiště bude dokonalá a bude pěkně udělaná. Já jsme totiž taková, že si raději na všechno počkám, ale jen hlavně očekávám velkou kvalitu. Nejsem totiž zvyklá na to, že se mi nějaký výrobek za měsíc rozbije. A kdyby se rozbilo schodiště? To bych jistě spadla někam dolů a kdoví, co by se pak stalo. Takže výroba schodiště musí být opravdu dobře odvedené práce.