Přemýšlíte nad tím, zda své přátele obdarovat nějakým předmětem s potiskem? Chystáte kupříkladu vodáckou výpravu a chcete, aby měl na ni každý nějakou památku? Pak máte celou řadu možností, jako např. kšiltovky, tašky, ledvinky, flash disky, hrnky, a mimo jiné i osvědčenou klasiku – textilie v podobě triček a mikin.

barevné mikiny

Tričko s potiskem se mezi vodáky využívá poměrně často, můžete jej mít každý den na sobě v průběhu plavby a dávat okolním lidem najevo, že patříte k dané skupině, a že vyznáváte tento svérázný životní styl. Pokud se ochladí, může se zas hodit mikina, protože ne vždy je na vodě slunečno a tropické vedro. Když se vám nepodaří naplánovat ideální termín a skloubit jej s vaší dovolenou, může se stát, že užijete spíše pláštěnky a deštníky, nežli plavky a trička.

dívka v mikině

A teď nastává ono klasické dilema – jak na sebe upoutat pozornost a stát se atraktivní vodáckou výpravou, když nevíte, jaké bude počasí, a zda tedy vsadit na tričko neb na mikinu? Odpověď je jednoduchá – vsaďte na oboje.

Obrovskou výhodou současné textilní výroby, včetně značkové a kvalitní, jsou nízké ceny. Kvalitní mikinu s jednoduchým střihem, která bude dostačující, a dokonce i velmi atraktivní pro běžné nošení, pořídíte při troše štěstí do dvou set korun a u bavlněných triček to nemusí přesáhnout ani osmdesát korun. Za tři stovky tak pořídíte mikinu i tričko pro každého účastníka, a k tomu tedy ještě připočítejte potisk. Domníváme se, že za tuto cenu stojí za to mít něco „extra“, odlišovat se od ostatních vodáků v kempu a ještě mít něco na památku, co vám v šatníku možná vydrží spoustu let jako úžasná vzpomínka. Přitom na trička i reklamní mikiny Promotextilie nemusíte tisknout obří kresbu vodáckého pádla, stačí jen drobná výšivka, malé logo s vaším jménem či přezdívkou, abyste pak mohli oděvy nosit i v běžném civilním životě.