Muži a jejich povahy. Taková pandořina skříňka pro mnohé z nás žen. Ze začátku se nám můžou jevit úplně jinak než doopravdy jsou. Jejich pravou povahou je tak komplikované rozklíčovat. Ale dají se vypozorovat určité signály, které vám jistě napoví s kým máte tu čest. Mezi typické mužské povahy patří takzvaný sladký našeptávač. Budete se s ním cítit jako na růžovém obláčku. Bude vás ujišťovat v tom jak jste krásné, úžasná a neodolatelná. Zvýší vám sebevědomí a bude se opravdu snažit, aby jste se cítila jako opravdu zamilovaná. Ale dámy prosím sundejte si růžové brýle.

muž

Vy určitě nebudete ta jediná, které to říká. Vlastně jemu je jedno, které to bude říkat. Najde si vždy oběť, která je nespokojená sama se sebou. Nemá problém se od vás nechat živit a nechodit k tomu do žádné práce. Na ty si dávejte pozor. Jako hadi s rozeklaným jazykem. Jako další typ se nám představí takzvaný maminčin mazánek. Každá žena, která kdy byla ve vztahu s takovým mužem ví, že to nemá budoucnost. Takový muž je zvyklý, že za něj maminka všechno udělá. Není zvyklý udělat si nic sám. Od ženy vyžaduje vše, ale sám nic ve finále nezvládne. Je zvyklý, že ho maminka ze všeho omlouvá a stará se o vše sama.

muž

A za každých okolností je synáček ten chudáček a žena je ta špatná. Vždy za každých okolností. Dalším je manipulátor. Divili by jste se kolik žen tiše trpí doma právě manipulátora. A ten si hledá každou chybičku na ženě aby ji mohl zesměšňovat a ponižovat. Aby jste na konec ještě byla vděčná, že s vámi je. Milé krásné dámy zasloužíte si víc než takového nízkého a ubohého partnera. S každým jiným vám bude mnohem líp. A na konec pan sebestředný. Bude se zajímat jen o sebe a své zájmy. Bude vám pořád říkat jak se cítí on. Co mu je co mu vychází a co naopak. Už budete z jeho řečí unavené. Budete chtít mít aspoň chvíli klidu pro sebe. Ale váš mazlíček vám jí určitě neposkytne. Bude potřebovat víc péče a pozornosti něž vaše malé dítě.