Letní období přímo láká k tomu, abychom si ho užili naplno a nejlépe ve vodě. Pokud se vám povedlo ušetřit nějaké peníze a vy jste si dopřáli to – koupit si za nich bazén, jistě v něm chcete prožít každý volný okamžik. Aby se vám to i splnilo, musíte mít jeho vodu nejen ukázkovou, ale příjemnou ke koupání. K tomu vám pomůže investice do špičkové chemie, ale i do solární plachty, která vám jeho vodu oteplí daleko rychleji.
bazének u moře

Více příležitostí k tomu – koupat se

Neohlížejte se pouze na předpověď počasí. Pokud váš bazén nedosáhl ještě požadované teploty vody, pomozte mu tím, že ho zakryjete solární plachtou. Působení slunečního záření na speciální plachtu, vaši vodu ohřeje v kratším časovém rozpětí až o několik stupňů nahoru.
Díky ní budete mít příležitost vychutnávat si relax ve vodě i v době, kdy ostatní budou marně čekat na to, až se jejich voda přiblíží dokonalým teplotám.

Jednoduché umístění

Teplo, které se do vaší vody dostane ze sluníčka, je potřeba udržet i na jejím dně.Zakrytí vodní hladiny je tedy klíčovým bodem k tomu, aby nemohlo unikat do ovzduší a situovalo nahromaděnou solární energii pouze do vody. Právě z toho důvodu se umísťuje pouze na vodní hladinu a nikoliv po stranách bazénu.
Částečně vám pomůže zabránit i tomu, aby vám do vody napadaly hrubé nečistoty, jakými jsou listí, větve ze stromu nebo jehličí.
občerstvení u bazénu

Zvolte si druh, který vám bude vyhovovat

Z nabídky si můžete zvolit i barevné provedení, jakým je černá, transparentní (bílá) nebo modrá barva. Kromě dostupných velikostí, které se přibližují rozměrům základních bazénů, si můžete nechat vyrobit i solární plachtu na míru. Tato služba je k dispozici všem, kteří mají vodní nádrž netypických rozměrů.
Udělejte si pohodu na vaší zahradě s možností – kdykoliv navštívit váš bazén a dopřát si v něm relax, po jakém toužíte. S teplou vodou, která bude ovšem i osvěžující, toho dosáhnete za všech okolností.