Rozhodli jste, že by jste chtěly začít hrát tenis? Tak určitě co k takovému sportu patří jistě víte. Ano, je to tenisový míč, ale to nejdůležitější bez čeho by jste nemohli hrát je tenisová raketa head Sportoaza.cz. Určitě je dobré si pořádně raketu prohlédnout, vyzkoušet v ruce, aby vám opravdu padla do ruky. Ve sportovních potřebách budete mít obrovský výběr, tak se nebojte, že nenajdete tu pravou pro vás.

Když chcete začít hrát, je taky dobré vědět co vlastně vůbec nebo jak se tenis hraje. Tahle hra s raketou, míčem, sítí a kurtem. Ale vraťme se k tenisové raketě. Jak už jsme se dočetli, tak na trhu je jich snad 1000 modelů. Proto je nemožné, aby se sestavil nějaký návod pro raketu aby vám padla. Určitě je dobré, při výběru rakety, zaměřit se na jak má velkou hlavu. Čím větší hlava, tím větší možnost odrazení míčku a větší úder. Jen při větší hlavě je menší možnost pootočení rakety v ruce.

tenis

V téhle hře jste tedy začátečník. A co takový začátečník vlastně znamená? určitě nemáte takové rychle reakce při hře a hlavně vám to v hlavě myslí, jak asi by jste měli dát velký úder a kam vlastně váš míček má směřovat. Určitě pro začátečníka je vhodné vybrat nějakou lehkou raketu. Zde na internetových stránkách se můžete porozhlédnout a určitě si nějakou raketu vyberete. Proč raketa s nízkou hmotností? Protože je možné si poškodit zápěstí nebo velmi známí tenisový loket. Tak pozor na to.

tenisová raketa

Jaké si pořídit vybavení?

Tohle je taky hodně důležité. Určitě nepůjdete hrát ve společenských šatech, nebo v riflích. Základem oděvu je dobrá, kvalitní sportovní obuv, která vám musí dobře na noze sedět. Nikde vás tedy nesmí tlačit a už vůbec ne zní mít puchýře. To by se vám moc dobře nehrálo. Dále je vhodné oblečení, nejlépe třeba funkční tričko, kraťasy. Ale není to podmínkou. Hlavně aby bylo sportovní, dobře vám sedělo. Vše si můžete vybrat ve výše uvedením odkazu. Dresscode by jsme měli a teď bez čeho se opravdu neobejdeme je správně zvolená raketa, kvalitní míčky. Pokud jste takhle vybaveni tak hurá na tenisový kurt.