Možná si říkáte, že mlátit míčkem zuřivě o zeď není žádná zábava, ale jste na omylu, tento sport není pouze o tom. Velkou roli hraje hlavně taktika, rychlé pohyby a dobrý servis. Pokud teda nechcete trávit čas doma na sedačce, zvolte tuto variantu a budete určitě příjemně překvapení.
Výbava pro hru – Hra je určena pro dva hráče, kteří musí mít sportovní obuv a oblečení. Nedílnou součástí je také raketa a míčky, které se dělí na měkké a tvrdší. Jedny samozřejmě slouží pro začátečníky a druhé po profesionály. Hra se odehrává na kurtu s protiskluzovou podlahou.

rakety na tenis
Něco málo o hře – Pokud jste už někdy hráli tenis, nebo stolní tenis, nebudete úplně mimo mísu. Dva hráči proti sobě stojí každý ve svém čtverci, kdy jeden z nich podává od protější stěny, tak aby padnul míček do čtverce protivníka. Pokud hráč podává, musí mít alespoň jednu nohu v druhém menším čtverci na jeho půlce. Místo podání se mění po vyhraném míči, kdy se jde podávat na druhou stranu. Míček musíte při servisu trefit tak, aby se odrazil nad čárou na protější stěně. Pokud výměnu prohrajete, podává protihráč, který si může stranu servisu vybrat. Po obvodu hřiště jsou červené čáry, které když trefíte, automaticky ztrácíte míč a podává soupeř.
tenisová raketa
Hra se hraje na tři sety, které se hrají do jedenácti bodů, kdy každý ze setů musí končit rozdílem nejméně dvou bodů. Dávejte si pozor, abyste protihráči při hraní nezavazeli v jeho úderu, v tomto případě připadá bod protivníkovi. To stejné platí, pokud zahrajete míč a ten trefí protihráče. Vždy se snažte vyhýbat na opačnou stranu, než hrajete míč, ať protihráči nezavazíte. Poté se zkuste co nejrychleji vrátit na střed kurtu, kde budete mít ideální pozici pro výběr míčku.
Při hře dodržujte pitný režim a pořádně se před hrou protáhněte. Hra je fyzicky dost náročná, hodě se u ní naběháte a nadřete, ale určitě za to stojí. Zažijete suprovou zábavu, uděláte něco pro svoje zdraví a zlepšíte si kondici.