Komu by se nehodilo více peněz! Poradíme vám, jak na přivýdělek na internetu. Brouzdáte po internetu, čtete zprávy, sledujete události či novinky ze světa módy? Na internetu se pohybovat umíte, tak už jen najít ty správné weby, které slibují možnost přivýdělku. Buďte ale ostražití. Z dálky se vyhněte webům, které sice slibují, že si u nich můžete vydělat peníze, ale nejdříve si musíte zakoupit jejich „startovací“ balíček.

muž píše fixou

Důvěryhodné jsou weby, kde vyplňujete dotazníky. Zpravidla se jedná o spotřebitelské dotazníky, tj. co, jak, kde nakupujete – potraviny, drogerii, telefony, potravinové doplňky, léky, tisk apod. U těchto dotazníkových firem se zaregistrujete, a to bez poplatků! Doporučujeme ověřené společnosti jako Panel domácnosti, AISA, Datamar. Dotazníkových společností je více, určitě si najdete své další. Pokud dáte svolení k dotazování prostřednictvím telefonu, váš výdělek může narůst.

Pokud jste kreativní a rádi kreslíte, internet vám nabízí i možnost přivýdělku tvorbou grafiky či kreslení portrétů různými technikami.
nakreslená tvář

Jste dobří ve stylistice, máte bohatou slovní zásobu, ovládáte pravopis a umíte si pohrávat se slovíčky? Zkuste práci copywritera, který na zakázku píše články, blogy na daná témata. Je stále více firem, které potřebují nové reklamy, či vést blogy, publikovat na sociálních sítích. Obrňte se jen pevnými nervy a buďte vytrvalí. Každý copywriter začínal nejdříve od nuly a postupně se propracoval k „výšinám“.  Copywriting je součástí online marketingu a je po něm značná poptávka.

Rada pro vás: Spojte se s podobnou skupinou, která je obsahově podobná např. i na Facebooku!

Pokud jste hraví, zkuste esport, který nabývá na oblíbenosti. Jedná se o tzv. elektronický sport a jde vlastně o soutěžení hráčů počítačových her. Soutěžení má svá pravidla a je možno soutěžit jak na počítačích, tak i na mobilech. Ruku v ruce jde i on-line sázení. Ale buďte opatrní! Velmi snadno lze v on-line sázení sklouznout bohužel ke gamblingu.