Pánové to neradi přiznávají, ale i oni s příchodem jara a léta začínají okukovat svou postavu v zrcadle a přemýšlí, jestli by přece jen neměli začít hubnout do plavek.

Pokud chceme zhubnout, tak je v podstatě jedno, jste-li muž nebo žena. Vždy jde o to, snížit příjem kalorií a více jich vydat. Můžete tedy začít držet dietu, na internetu jich najdete spousty, ale pokud to bude nějaká razantní dieta, spíše hladovka, tak zhubnete, ale po prázdninách najedete na svůj běžný stravovací režim a budete se další jaro hodně divit, protože kila budou zpět a možná si přiberou nějaké další sebou.

muž

Dieta by měla být sestavená rozumně a hubnout by se mělo pomalu. Můžete začít tím, že vyměníte jedno hlavní jídlo speciálním koktejlem. Dieta pro muže goodly.cz, není úplně dietou, ale tou náhradou jednoho jídla doplníte tělu potřebné minerály a vitamíny a tělo nebude hladovět, což je ideální způsob, jak se vyhnout nežádoucímu jo-jo efektu.

Máte-li ale jen pár kilo navíc, možná je lepším způsobem přidat na pohybu, vždyť s jarem se objeví opět hřejivé sluníčko, a to přímo láká k procházkám do přírody. Budete-li chodit svižným tempem, je to mnohem příjemnější způsob, jak shodit nějaké to kilo než dietou.

A možná byste se pánové mohli zeptat svých manželek a přítelkyň, jestli vás mají rády takového, jaký jste, nebo jestli už je načase něco s vaším bříškem udělat. Možná budete překvapeni, že žena nevyžaduje, abyste měl postavu jako kulturista a do hubnutí vás nebude vůbec nutit.

muž cvičení

Mít pár kilo navíc, to samozřejmě neznamená, že byste to měli nechat zajít ještě dál a přivodit si skutečnou obezitu, ale pokud se cítíte dobře a vadí vám jen nějaký ten špíček, dám vám jednu radu: raději se stydět čtrnáct dní u moře než se trápit celý rok v posilovně. Koukněte na sebe v zrcadle, usmějte se a uvidíte, jak vám to bude slušet.