Kam nejraději cestujete? Já nejraději cestuji tam, kde je hlavně teplo. Protože nikdy jsem neměla ráda zimu a sníh. Vždycky, když se měla blížit zima anebo studený deštivý podzim, tak jsem z toho měla úplně deprese. A vy si možná říkáte, že jsem asi přecitlivělá, ovšem ale já nejsem. Já toho zvládnu opravdu hodně. A taky se může pochlubit tím, že jsem dokázala postavit skoro celý dům sama. Všichni mě samozřejmě pomáhali, hlavně muži, ale taky jsem se z velké části zapojila já, takže nějaké zkušenosti mám. Proto jsem si vždycky moc ráda oblíbila nějaké cestování anebo dovolenou. Procestovala jsem celou naši Českou republiku, hodně se mi líbilo na Šumavě a taky na Vysočině. Cestování jsem už měla v krvi, protože můj strýc a teta cestovali opravdu nonstop. Nebyl měsíc, aby si někam nevycestovali. Cestovali autem. Autem je to dost pohodlné.

Miluji nová místa.

A na střeše auta taky měli daná kola, protože moc rádi jezdili na kole. A vždycky když se ale blížilo léto, tak jsem se vždycky sbalila a chtěla jsem jet někam k moři. Nejraději bych k moři jezdila taky v zimě. Nicméně ale můj syn má rád zimu, tak mu musím dopřát taky nějaké zimní radovánky. Na hory ale vůbec nejezdíme. Cestování na hory mě nebaví. Navíc ani neumím lyžovat a nechci to umět.

Stanování je prima.

To vždycky se synem přetrpím, aby ses vydováděl někde na louce. U nás má opravdu mnoho způsobů, jak se vydovádět ve sněhu. Syn má sníh rád a je mu to chci dopřát, protože mě v dětství moc přáno nebylo. Mám pět sourozenců, takže vyhovět všem opravdu nešlo. A jestli my jsme někdy někam cestovali? Jako děti s rodiči vůbec ne. Měli jsme jenom jedno auto a museli bychom jinak cestovat na etapy, což se nikomu nelíbilo. Proto mám jen jedno dítě a mohu mu dopřát úplně všechno, co si jen přeje. Navíc jsem ale moc ráda, že syn je skoro na stejné vlně, jako jsme já.