Jste studenti, kteří točí v ruce každou korunu, maminky na mateřské dovolené, které by rády přispěli do rodinného rozpočtu, anebo aktivní důchodce, kteří by chtěli zužitkovat svůj volný čas? Pro všechny tyto pracovité skupiny lidí je ideální najít si nějakou spolehlivou práci z domova, kterou budou moci vykonávat dle svých časových možností. Jak však najít spolehlivou, a hlavně férovou brigádu na doma?

šišky na dekoraci

Pokud do vyhledávače zadáte slovní spojení práce z domova, vyjedou vám sice tisíce výsledků, avšak valná většina z nich je podvodná. Jednou z mála výjimek je společnost Selvintech, která se zabývá výrobou dekorativních předmětů s následným prodejem. Pracovní místa nabízí právě šikovným brigádníkům, kteří hledají práci z domova, a kteří jsou manuálně zruční. Pokud si přečtete nějaké Selvintech recenze, tak zjistíte, že to opravdu funguje a že se o žádný podvod samozřejmě nejedná. Ba naopak, je to úžasná příležitost pro všechny ty, kteří sní o zajímavé brigádě, za kterou nebudou muset chodit, ale kterou budou moci vykonávat odkudkoliv.

Objednejte si materiály a začněte s tvorbou

Abyste mohli začít, budete potřebovat materiály, ze kterých budete dekorační předměty vyrábět. Spolu s nimi vám balíkem přijdou přehledné návody, ze kterých rychle pochopíte, jak vlastně vyrábět jednotlivé ozdobičky. Není to náročné, stačí, abyste byli alespoň trošku zruční a aby vás bavila manuální práce. Spousta brigádníků se přiznala, že se jim tato brigáda nejenom vyplatí finančně, ale že je výroba začala dokonce i bavit a relaxují u ní.
vánoční pohlednice

Kolik vyrobíte, tolik si vyděláte

Nemusíte se bát, že by na vás někdo vyvíjel tlak ohledně toho, kolik kusů musíte vyrobit. To záleží pouze na vaší produktivitě a snaze. Můžete stihnout deset ozdob za měsíc, někdo jich stihne stovky. Záleží to pouze na tom, jak moc si chcete vydělat a kolik času tomu můžete věnovat.