Vyšly jste že školy a potřebujete nějaký ten start do začátku nebo jste přišly o práci nebo jste však čerstvá maminka či teprve čekáte na vašeho miláčka s nemůžete sehnat žádnou práci nebo aspoň dobře placenou či práci vašich snů? Nemusíte se vůbec ničeho bát existují totiž spoustu internetových portálů kde najdete stovky pravých a dobrých inzerátů na práci. Pokud patříte mezi lidi z Jindřichova Hradce nebo jeho okolí jste tu právě pro vás. Představíme si totiž nabídky práce pro Jindřichův Hradec hitprace.cz a jeho okolí z našeho portálu.

Logo portálu HitPráce.cz

Na tomto portálu to funguje úplně stejně jako na všech ostatních ověřených portálech. Vždy si vyberete v jakém městě nebo okolí práci hledáte a pak už si vybíráte podle svých potřeb. Pokaždé když rozkliknete jednotlivý inzerát se vám zobrazí popis práce kterou by jste prováděli, kolik by jste dostávaly za hodinu, Jaký pracovní poměr by jste získaly a pokud se jedná o „kvalitnější“ firmu či společnost tak vám vypíšou i obor který je potřeba pro danou práci. Jakou další vám uvedou kdy budou chtít aby jste nastoupily nebo vám to oznámí po pohovoru. Když budete chtít odpovědět na inzerát tak buď telefonicky nebo přes e-mail. Vždy vše potřebné uvede daný zaměstnavatel, protože u každého se to liší a vše probíhá úplně jinak. Když budete zasílat e-mail bude potřeba poslat i váš životopis, který si můžete narychlo vytvořit přímo na portálu na kterém práci hledáte. V Jindřichově Hradci najdete nabídky například jako účetní, číšník, konstruktér, mechanik, mistr výroby, strojník, svářeč, vedoucí výroby, dělník ve výrobě, obchodní zástupce, obor Gastro, řidič, zdravotní laborant, vedoucí, úklid nebo strážný. Najdete tam práce jak pro maminky na mateřské tak i práce pro studenty (Brigády) nebo pro studenty kteří jsou čerstvě ze školy. Momentálně pro měsíc Leden 2022 najdete na portálu HitPráce až 208 nabídek prací.

úspěšný výdělek

Jednotlivé nabídky

  • Účetní – nabízená mzda 20 000 – 25 000 Kč/měsíčně. Nástup Ihned
  • Číšník / servírka – nabízená mzda 20 000 – 30 000 Kč/ měsíc. nástup Ihned, U toho inzerátu je potřeba váš životopis
  • policista – nabízená mzda 21 420 Kč/měsíčně, Nástup ihned
  • Vedoucí dílny – nabízená mzda 25 000 – 35 000 Kč, Nástup Ihned

Jak už bylo řečeno, Vše je vlastně na vás vy si vyberete a poté čekáte jestli si druhá strana vybere vás. Vždy je lepší poslat třeba dvě odpovědi na dva různé inzeráty pro případ kdyby jeden z nich nevyšel.

Výhodou internetový portálů na výběr práce je že tam jsou pořád nové a nové inzeráty, tudíž se vám nikdy nestane že by jste nenašly to pravé.