Ploché břicho je snem každého z nás. Častokrát však nemáte čas na cvičení a nějaký ten koláček či jiné hříšné jídlo si rovněž dopřejeme častěji, než bychom měli. Existuje však účinná cesta, jak se dopracovat k vysněnému břichu už za pár týdnů. Efektivní cviky na ploché břicho nám totiž pomohou zpevnit a vyformovat střední část těla. Je úplně jedno, jestli máte 20 nebo 50 let. Ploché břicho může dosáhnout každý! Upozorňujeme však, že to chce o něco více sebekázně, ale vždy když budete mít chuť zhřešit, vzpomeňte si na svůj sen.
vypracované břicho

Cviky na ploché břicho nevyžadují použití téměř žádných strojů

Myslíte si, že ploché břicho lze dosáhnout pouze ve fitness centru? Omyl! Střední část těla je totiž jednou z mála částí na těle, při které dosáhnete výsledku i bez použití zátěže. Klasické cviky na ploché břicho určitě všichni dobře znáte. Jde hlavně o sklapovačky. Pokud však opakujete jeden cvik dokola, ale výsledek se ještě nedostavil, budete čekat marně. Cviky na ploché břicho je třeba obměňovat. Ve střední části těla se totiž nachází velké množství svalů. Pokud cvičíte pouze jednu skupinu svalů, ostatní se nevyformují. Je proto nutné do svého cvičebního plánu zařadit cviky na spodní a horní břišní svaly, a rovněž šikmé břišní svaly. Pouze tak dosáhnete požadovaný výsledek. Většinu cviků na ploché břicho je možné provádět v horizontální poloze. Nezaškodí však takové cviky kombinovat i s účinným kardio cvičením, při kterém spálíte mnohem více kalorií, a v konečném důsledku i tuku.

sexy tělo

Cviky na ploché břicho nestačí!

Pokud toužíte po dokonale plochém břichu s jemně se rýsujícími vypracovanými svaly, cviky na ploché břicho pravděpodobně nebudou stačit. Svůj cvičební plán budete muset sladit se svým jídelníčkem. Zapomeňte proto na smažená jídla, sladké koláče či těžké smetanové omáčky. Toto vše budete muset vyměnit za vyváženou stravu v podobě čerstvého ovoce, zeleniny, ryb, luštěnin a jiných zdravých potravin. Uvědomte si, že to není jen o tom, jak často cvičíte. Někteří odborníci uvádějí, že strava tvoří dokonce až 70% úspěchu. Co na to říkáte?

Hledáte efektivní cviky na ploché břicho? V tom případě klepněte na webovou stránku https://inlive.cz/ještě dnes!