Bazén, který máte hrdě vystavený na vaší zahradě, potřebuje nejen jeho denní využití v podobě vašeho koupaní, ale bezesporu i řádnou a důslednou péči, díky které vám umožní pocit, že vaše koupání probíhá po všech stránkách bezchybně.
Z toho důvodu je výběr chemických přípravků pro jeho údržbu a uchování perfektního vzhledu nejpodstatnějším bodem, který vám poskytne všechno, co od jeho maličkosti vyžadujete.

zakrytý bazén

Aktivní kyslík jako trefa do černého

Chemie do bazénu nemusí být pouze na bázi aktivního chlóru. Pro šetrnější dopad na vaši pokožku nebo citlivou pokožku vašich dětí, je mnohem výhodnější obrátit se na bezchlorovou chemii do bazénu. I tento typ přípravků vám dokáže vodu přivést k dokonalosti a dopřát vám bezproblémové koupání a zdravotně způsobilou vodu – bez dopadu na vaše zdraví.
Čím je tak úchvatná? Je na bázi aktivního kyslíku. Ten na rozdíl od chlóru účinně a velmi šetrně bojuje s mikrobiálním znečištěním vaší vody – díky účinné oxidační látce, která nezapáchá, takže se vyhnete chemickému pachu, který je jinak pro bazény typický.

vlasy

Výběr, který vám zaručí vodu vašich snů

Přípravků na bázi kyslíku je potřeba vybrat hned několik. Abyste zvýšili účinnost a perfektní vzhled vaší vody, dopřejte jí kromě tablet OXY i kyslíkový aktivátor. Společně s ním bude vaše voda přesně taková, o jaké sníte.
Oceníte to obzvláště v situaci, když máte malé děti, které chcete chránit před nežádoucím koupáním v příliš chemické vodě. Rovněž jsou všechny oxidační přípravky vhodné pro alergiky.
Vyhněte se příliš škodlivým bazénovým přípravkům, které obsahují cizorodý zápach a nechrání vaši jemnou pokožku. Naopak dodejte vaší vodě luxus v podobě ohleduplné chemie, kterou jistě ocení celá rodina a všechny návštěvy, které se na váš bazén už nesmírně těší.
Ukažte jim, že mají i důvod, protože se o vaše zdraví a spokojenost z koupání, staráte tím nejlepším možným způsobem!