Ti, kteří mají spisovatelské vlohy a rádi píší dlouhé texty jistě alespoň jednou zatoužili stát se autory velkých děl. Minimálně jednou to zkusili. Na internetu lze v dnešní době dělat prakticky cokoliv. Existují webové stránky, které vám dají šanci něco dokázat. Pokud budete úspěšní a dobří v tom, co děláte, teoreticky získáte své publikum a základnu fanoušků. Pokud jde o samotné psaní, vytvářet a publikovat svá díla na tuto celosvětovou síť může kdokoliv. Tato osoba ani nemusí mít zkušenosti se samotným vytvářením děl, korekturou, ba i samotným pravopisem a gramatikou.

 žáby s reakcemi

V tomto digitálním světě můžeme najít portál s názvem „Wattpad“, kam převážně mladí autoři vkládají své spisovatelské pokusy. Není nutno dodávat, že mnoho prací není zrovna kvalitních a po přečtení několika prvních stran to vzdáte, nicméně v tomto nepřeberném množství nepořádku lze najít i povedené výtvory, co vám mohou vyrazit dech. Ale o tom někdy jindy.

 kreslící si holka

V tomto článku se podíváme na zoubek na ty výtvory, které mají od kvality daleko. Většinou tyto „experimenty“ vytváří mladé slečny a kluci, kteří ani pořádně nedokončili základní školu. Jejich inspiracemi jsou populární filmy, seriály, videohry a těžko uvěřitelné scénáře. Mají zkřivený pohled na svět a právě proto se není čemu divit, že jejich příběhy mají tak podivné děje.

 

Na tomto serveru lze najít i mnoho úlovků, které vás neuvěřitelně pobaví. Sám jsem se potácel smíchy, když jsem objevil nové citoslovce jako jsou třeba „klack klack“ nebo „hřch“. Schválně si přečtěte knihu, která bude „bestceler“. Zřejmě to má něco společného se zeleninou. To je teprve zahřívačka. Co trochu zajít do intimních sfér? Slyšeli jste někdy o „kulturisu“ ? Já tedy ne. Zřejmě se jedná o nový termín pro označení části ženských intimních partií. Není to dlouho, co zemřel pan Karel Gott. Nemuseli jsme čekat dlouho a brzy se zde objevila novinka s názvem „Karlovy touhy“. Schválně si představte, o čem asi tato kniha bude. Abych se vrátil k reálnosti některých příběhů, přijde vám skutečné, když holka, které je třináct let přijde do jiného stavu s klukem, co je o dva roky starší, rozhodnou se k sobě nastěhovat, požádají maminku jednoho z nich a ona bez jakýkoliv poznámek souhlasí s prostým a jednoduchým „ok“?

 děti na počítači

Najdete se zde velké množství chuťovek, u kterých se královsky pobavíte. Abyste vše nemuseli hledat, na Facebooku lze najít stránku, kde tyto úlovky můžete najít hezky všechny pohromadě. Stačí si jen do vyhledávacího pole zadat „Úlovky z Wattpadu“. Tuto stránku spravují dvě slečny, kam pravidelně přidávají stále lepší a lepší perličky. Zaručuji, že se zasmějete.