Když je žena zamilovaná, snaží se svému partnerovi udělat „první, poslední“. Vychází mu vstříc častokrát i tehdy, jestliže jí něco nevyhovuje, a jde cestou jistého ústupku. To ale není správná cesta, vhodnější je začít hledat cestu společnou, která by uspokojila oba dva, a tak se vám může hodit následující informace ještě před tím, než k takovým situacím dojde.

dívka na posteli

Sex brzy ráno – milujete se odpoledne, večer nebo v noci? Pak byste mohli přejít na odlišný režim. Jde totiž o to, že pozdní odpoledne, večer a noc jsou hodiny pro milování spíše nevhodné, naše tělo začíná odpočívat, relaxovat a regenerovat se, přičemž se tato regenerační fáze završuje spánkem. Nejvíce energie i hormonální hladiny dosahujeme v ranních hodinách, samozřejmě je doslova zásadní dobře (sladce) se vyspat. Zkuste raději navečer po dobré večeři podniknout krátkou procházku parkem nebo v lese, případně posedět venku na terase a vypít si dobrý bylinkový čaj a zalehnout do postele ve vzájemném objetí, s něžnými polibky a hlazením, a milování odložit na ráno. Uvidíte, že váš výkon stoupne o sto procent, ale to hlavní – užijete si to, a možná i s více slastnými orgasmy. Budete oba dva zároveň lépe nastartovaní do nového dne a budete lépe čelit stresujícím situacím.

nahá žena

Buďte k sobě otevření –  chcete opravdu se svým mužem dobře vycházet? Pak byste měli být oba dva k sobě maximálně vstřícní a nic nezatajovat. Nestyďte se za své slabiny, v důvěře k partnerovi je můžete odhalit a budete se pak cítit klidnější. Snažte se také sdělit své touhy v sexuální oblasti, co vás vzrušuje, i kdyby to bylo zdánlivě „nevhodné“. Onu „nevhodnost“ totiž možná kdysi dávno stanovil nějaký zoufalec na základě náboženských nebo kdovíjakých předsudků a ta se zakořenila jako „dědičný nesmysl“. Např. si ještě před sto lety zahalovaly ženy pupík, přitom je to přímo brána k rozkoši, a dráždění pupíku se líbí i mnoha mužům. Nebojte se navzájem zkoumat vaše erotogenní zóny, čím více se otevřete jeden druhému, tím váš vztah více posílíte.