Podnapilý zaměstnanec pivovaru se utopil v obrovské nádrži s pivem

MNICHOV, Německo – Rozjařený Hans Thalberg se pořádně namazal při oslavě svých třicátých narozenin a šel se nahý vykoupat do obrovské nádrže s pivem, ve které se utopil.

Přátelé našli tohoto zapřísáhlého svobodného mládence ponořeného v jeho nejoblíbenějším nápoji v pivovaru, kde pracoval jako hlídač. Hans vždycky snil o tom, že se půjde do piva vykoupat, Nikdo však netušil, že to nakonec udělá, smutně prohlašuje jeho kamarád Rolf Fiedler. Problé byl v tom, že neuměl plavat. Na to zapomněl.

Veselý Hans se odhodlal k osudnému skoku, krátce po oslavě svých narozenin v nedaleké restauraci. Byla to náramná zábava. Pozvali jsme i striptérku. Nikdo se nenudil, vzpomíná Rolf. Hansovi každý kupoval pivo a kolem půlnoci už měl tolik upito, že ohlásil zlatý hřeb večera. Prý si půjde skočit do piva v pivovaru. V pivovaru stála jedna nádrž, která Hanse lákala tři roky od první chvíle co ji uviděl, popisuje šokovaný sládek Gerhard Lang. V té nádrži bylo 360 hektolitrů piva. Velmi často říkal, že se jednou svleče a půde si tam zaplavat.

Mysleli jsme si, že žertuje. Když na večírku svůj záměr oznámil, nikdo mu nevěřil. Mysleli jsme si, že jde na záchod.Jenomže uběhla půlhodina a Hans se nevracel. Jeho kamarádi se ho nakonec rozhodli jít hledat do pivovaru, a tam ho našli mrtvého. Kdyby nás jen napadlo, že to myslí vážně, rozmluvili bychom mu to, prohlašuje zničený Gerhard. Není to zrobna rozumný nápad jít si zaplavat do 360 hektolitrů piva, když jste opilí a navíc neumíte plavat.